PLASTON Šluknov-FK Křešice
Výsledek: 3:4 (Lepič,Rusý,Suchánek)
Sestava:Fridrich-Zdvořák-Pekárek,Kühn,Řezníček-Kučera Jan,Hurt,Patka,Suchánek-Lepič,Rusý.
FK Křešice-FK Jílové
Výsledek: 2:3 (Rusý,Patka z pen.)
Sestava domácích:Fridrich-Zdvořák-Řezníček,Kühn,Pekárek-Suchánek,Hurt,Patka,Lepič-Rusý(80.Týbl),Bystrov(46.Kučera Jan).
Sestava hostů:Pekař-Florián,Knotek,Michl,Červenka-Huček,Čermák,Vacek,Kurty-Just,Farkaš.(Klepsa,Litovčenko)
FK Křešice-TJ Střekov
Výsledek:0:5 (0:4)
Sestava:Fridrich-Zdvořák-Pekárek(46.Suchánek), Kühn, Řezníček-Patka, Hurt, Harvatovič, Lepič-Bystrov(46.Kroupa), Rusý(69.Kučera J.)
Sestava hostí:Souček-Lenc, Rohlík, Franc, Šimek-Habrdle, Chrudimský, Vošahlík, Tichý-Bednář, Novotný.
ČSAD Libouchec-FK Křešice
Výsledek: 2:4 (Lepič 2,Rusý,Kučera J.)
Sestava:Fridrich-Zdvořák-Pekárek, Kühn, Řezníček-Lepič, Harvatovič, Hurt, Patka- Bystrov(46.Kroupa,88.Kučera J.),Rusý(79.Suchánek).
FK Křešice-Sokol Pokratice
Výsledek: 1:2 (Lepič).
Sestava domácích:Fridrich-Zdvořák-Řezníček,Kühn,Pekárek-Rusý(77.Kroupa),Hurt,Harvatovič,Patka-Lepič,Bystrov.
SK Březiny-FK Křešice
Výsledek: 4:3 (Rusý 2,Patka)
Sestava domácích:
Sestava hostů:Fridrich-Řezníček-Pekárek,Kühn,Patka-Rusý,Harvatovič,Hurt,Lepič-Bystrov(60.Kroupa),Kasal.
FK Křešice-Sokol Milešov
Výsledek: 0:6
Sestava domácích:Fridrich-Zdvořák(70.Myšák)-Vunderle,Kühn,Řezníček-Pekárek(65.Restey),Harvatovič,Hurt,Patka-Bystrov(46.Rusý),Lepič.
Sestava hostů:Šírek J. Hajný (58. P. Brabenec), Pe. Pazdera, Kouba, L. Hajný Zajíc (82. Novák), Pa. Pazdera, Menhart, Fiala Chmelař, Jablonka (87. Červený).
SK Hrobce-FK Křešice
výsledek: 3:3 (Lepič,Bystrov,Kasal)
Sestava domácích:Fišer-Ort,Jakubec,Šafránek,Trousil-Trnka(85.Řezníček ml.),Řízek(50.Krpeš),Štorc Lukáš,Bartůněk Jan-Bartůněk Petr,Štorc Tomáš.
Sestava hostů:Fridrich-Řezníček st.-Pekárek,Kuhn,Suchánek-Restey(40.Rusý),Harvatovič,Hurt,Patka-Lepič,Bystrov(66.Kasal).
FK Křešice-FC Jiskra Modrá
výsledek utkání:1:2 (48.Hurt Vojtěch-10.Fichtner Tomáš,70.Čapek Augustín)
sestava domácích:Fridrich-Zdvořák-Vunderle,Kuhn,Řezníček-Suchánek(83.Restej),Harvatovič,Hurt,Patka-Bystrov(46.Rusý),Lepič.
sestava hostů:Chadraba-Růžička,Novák Tomáš,Klínský,Kosejk-Čapek,Podolský,Žák,Fichtner(80.Andok)-Čapek,Konšal(56.Beránek).
SK Roudnice n./Labem-FK Křešice
výsledek utkání:2:2 ( Bystrov,Lepič) ČK:87.Kysela-87.Lesche
Sestava domácích:Kysela-Stuchlý,Polák,Körmenndy,Koubek-Laušman,Mikas,Srp,Půčala(30.Potočný,75.Brandejs)-Neumann,Gaube.
Sestava hostů:Fridrich-Zdvořák-Řezníček,Kühn,Vunderle-Suchánek,Harvatovič,Hurt,Patka-Lepič,Bystrov (20.Rusý,80.Lesche).
FK Křešice - FK Rumburk
Výsledek utkání:0:1
Sestava domácích: Kouba(20.Fridrich)-Zdvořák-Řezníček,Kuhn,Vunderle-Rusý,Harvatovič,Hurt,Patka(80.Myšák)-Lepič,Bystrov(46.Suchánek).
Sestava hostů: Hadar-Dragoun,Pokorný,Havel,Stankovič-Chlada,Pilko,Novák,Michalína-Šott,Červeňák.
MSK Trmice - FK Křešice
Výsledek utkání: 3:1 ( Patka )
Sestava domácích:
Sestava hostů: Kouba - Zdvořák - Řezníček, Kuhn, Vunderle - Suchánek, Harvatovič, Patka, Hurt - Bystrov ( 46. Myšák ) , Lepič ( 70. Pekárek )
FK Křešice - TJ Mojžíř
Výsledek utkání 3:2 ( 1:1 ), Vunderle, Lepič, Rusý - Vitásek, Učeň
Sestava domácích:Kouba-Zdvořák-Řezníček,Kühn,Vundrle-Suchánek(Tirdil),Harvatovič,Patka,Hurt- Bystrov(Rusý),Lepič
Sestava hostů: Bičiště - Král, Vobecký, Neuman, Valenta - Fiala, Valta, Cigánek, Zabloudil - Vitásek, Pavlík ( Učen, Sikora, Tichovský )
-
28.1. přátelské utkání na UT na Střekově s TJ Střekovem - prohra 5:0.
-
4. 2. přátelské utkání na UT na Střekově s FK Lovosice - prohra 11:0.
-
8. 2. - 12.2. soustředění v Modré - přátelské utkání MSK Benešov n./P. 5:5
-
18. 2. přátelské utkání na UT v Brozanech s Sokol Brozany - prohra 5:0.
-
25. 2. přátelské utkání s FK Trávčice na UT na Střekově.-prohra 0:2.
-
3. 3. přátelské utkání s SK Brná na UT na Střekově-výhra 1:2
-
17. 3. přátelské utkání s SK Libotenice v Libotenicích.-prohra 2:0
-
10. 3. přátelské utkání se Slavojem Úštěk na UT na Sřekově. -prohra 1:3.
-
25.3. mistrovské utkání FK Křešice - TJ Mojžíř. Výkop 10.15h !!!
Tréninky:
Pondělí 17.00 - 18.30h
Úterý 17.00 - 18.30h
Čtvrtek 17.00 - 18.30h
Sobota - přípravné utkání
Tabulka:
1.Jiskra Modrá 57
2.TJ Střekov 49
3.FK Jílové 43
4.Sokol Milešov 40
5.SK Březiny 37
6.Roudnice B 36
7.Pokratice 33
8.ČSAD Libouchc. 31
9.Šluknov 29
10.Rumburk 29
11.TJ Mojžíř 28
12.SK Hrobce 28
13.MSK Trmice 18
14.Křešice 15